Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Pretvornik za optiko Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC Pretvornik za optiko

Kataloška št.: 717441
Proiz. oznaka: 2902853 | EAN: 4046356689236
Pretvornik za optiko Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC Pretvornik za optiko
€ 375,00
375.00
DDV je vključen Stroški pošiljanja


Dostava v 5 do 7 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE!

FO converters FL MC EF 1300 MM SC

Opis izdelka

FO converter with SC duplex fiber optic connection (1300 nm), for converting 10/100Base-T(X) to multi-mode fiberglass (50/125 µm). Auto negotiation and auto MDI(X) function. Comprehensive link diagnostics. DIN-rail mountable, 18 ... 30 V DC supply.

Dobava vključuje

  • Pretvornik za optiko Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC Pretvornik za optiko

Tehnični podatki

ATT.LOV.FUNCTIONS_LWLOptična vlakna-konverter
BarvaZelena
Delovna temperatura (maks.) (štev.)+65 °C
Delovna temperatura (min.) (num)-40 °C
Izvedba vtičnega spojnikaNavojno zapiralo, Ravni ženski konektor
Napajalna napetost (num.)24 V/DC
Način montažeVodilo
Oskrbovalni tok100 mA
ProizvajalecPhoenix Contact
Proizvajalčeva številka delov2902853
Razred zaščiteIP20
Vmesnik (komponente)Ethernet
Vsebina1 ST

Navodila

Tehnična shema/podatki
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1
GLASVEZELCONVERTER 2902853 1 ST Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

Phoenix Contact, Svetlobni vodniki - tehnika, dodatna oprema, Svetlobni vodniki, Svetlobni vodniki - tehnika, dodatna oprema-Dodatki
DODATNA OPREMA
Ocene izdelka Pretvornik za optiko Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC Pretvornik za optiko

Vprašanja, komentarji

Zapri
Pretvornik za optiko Phoenix Contact FL MC EF 1300 MM SC Pretvornik za optiko