Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

FL MC EF WDM-SET SC - optični pretvornik Phoenix Contact

Kataloška št.: 774659
Proiz. oznaka: 2902660 | EAN: 4046356670616
FL MC EF WDM-SET SC - optični pretvornik Phoenix Contact
€ 919,00
919.00
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 8 do 10 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

FO converters FL MC EF WDM-SET SC

Opis izdelka

FO converter set, consisting of type A devices and type B devices, for full duplex transmission from 10/100Base-T(X) to individual simplex fiberglass with WDM (wavelength division multiplex) technology. SC simplex fiber optic connection (1550/1310 nm).

Dobava vključuje

  • FL MC EF WDM-SET SC - optični pretvornik Phoenix Contact

Tehnični podatki

BarvaZelena
Delovna temperatura (maks.) (štev.)+65 °C
Delovna temperatura (min.) (num)-40 °C
Izvedba vtičnega spojnikaNavojno zapiralo, Ravni ženski konektor
Način montažeVodilo
Oskrbovalni tok110 mA
ProizvajalecPhoenix Contact
Proizvajalčeva številka delov2902660
Razred zaščiteIP20
Vmesnik (komponente)Ethernet
Vsebina1 ST

Navodila

Tehnična shema/podatki
LWL KONVERTER SET BESTEHEND 2902660 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER SET BESTEHEND 2902660 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER SET BESTEHEND 2902660 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER SET BESTEHEND 2902660 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER SET BESTEHEND 2902660 1 ST Ver. 1
LWL KONVERTER SET BESTEHEND 2902660 1 ST Ver. 1
GLASVEZELCONVERTERSET BEST 2902660 1 ST Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

Phoenix Contact, LWL tehnika, ostalo, Svetlobni vodniki, LWL tehnika, ostalo-Dodatki
DODATNA OPREMA
Ocene izdelka FL MC EF WDM-SET SC - optični pretvornik Phoenix Contact

Vprašanja, komentarji

Zapri
FL MC EF WDM-SET SC - optični pretvornik Phoenix Contact