Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 440946
Proiz. oznaka: O0310.1 | EAN: 4049759022211
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik
€ 10,95
10.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 10,08 0,87 € = 7.95%
10+ 9,53 1,42 € = 12.97%
25+ 8,96 1,99 € = 18.17%
50+ 8,40 2,55 € = 23.29%
100+ 7,84 3,11 € = 28.40%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor LC / Moški konektor LC 50/125µ Multimode OM2 1 m

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Oranžna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaOranžna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM2
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor LC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER LC LC 50 125 1M OM2 ORANGE Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Optični kabli, konfekcionirani, Computer-Kabel & -Adapter (extern), Optični kabli, konfekcionirani-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik