Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 441084
Proiz. oznaka: O0312.1 | EAN: 4049759024260
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik
€ 13,95
13.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 12,82 1,13 € = 8.10%
10+ 11,88 2,07 € = 14.84%
25+ 11,17 2,78 € = 19.93%
50+ 10,48 3,47 € = 24.87%
100+ 9,77 4,18 € = 29.96%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor LC / Moški konektor LC 50/125µ Multimode OM3 1 m

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Turkizna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaTurkizna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM3
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor LC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER LC LC 50 125 1M OM3 AQUA Ver. 1
DUP JUMPER LC LC 50 125 1M OM3 AQUA Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Vodniki svetlobnih valov, Computer-Kabel & -Adapter (extern), Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik