Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 10 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 441057
Proiz. oznaka: O0312.10 | EAN: 4049759024277
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 10 m EFB Elektronik
€ 20,95
20.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 20,25 0,70 € = 3.34%
10+ 19,60 1,35 € = 6.44%
25+ 18,97 1,98 € = 9.45%
50+ 18,12 2,83 € = 13.51%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor LC / Moški konektor LC 50/125µ Multimode OM3 10 m

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Turkizna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaTurkizna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)10 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM3
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor LC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER LC LC 50 125 10M OM3 AQUA Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Optični kabli, konfekcionirani, Computer-Kabel & -Adapter (extern), Optični kabli, konfekcionirani-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 10 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 10 m EFB Elektronik