Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 440734
Proiz. oznaka: O6013.1 | EAN: 4049759026813
Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik
€ 8,95
8.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 8,30 0,65 € = 7.26%
10+ 7,70 1,25 € = 13.97%
25+ 7,23 1,72 € = 19.22%
50+ 6,80 2,15 € = 24.02%
100+ 6,34 2,61 € = 29.16%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor ST / Moški konektor ST 50/125µ Multimode OM2 1 m

Značilnosti

  • Moški konektor ST na Moški konektor ST
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Oranžna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaOranžna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM2
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor ST
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor ST
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER ST ST 50 125 1M OM2 ORANGE Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Optični kabli, konfekcionirani, Computer-Kabel & -Adapter (extern), Optični kabli, konfekcionirani-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 1 m EFB Elektronik