Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 5 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 440974
Proiz. oznaka: O0310.5 | EAN: 4049759022372
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 5 m EFB Elektronik
€ 16,95
16.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 15,29 1,66 € = 9.79%
10+ 14,45 2,50 € = 14.75%
25+ 13,59 3,36 € = 19.82%
50+ 12,75 4,20 € = 24.78%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor LC / Moški konektor LC 50/125µ Multimode OM2 5 m

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Oranžna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaOranžna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)5 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM2
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor LC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER LC LC 50 125 5M OM2 ORANGE Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 5 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x LC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 5 m EFB Elektronik