Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 2 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 441214
Proiz. oznaka: O0313.2 | EAN: 4049759024383
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 2 m EFB Elektronik
€ 14,95
14.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 13,34 1,61 € = 10.77%
10+ 12,60 2,35 € = 15.72%
25+ 11,85 3,10 € = 20.74%
50+ 11,11 3,84 € = 25.69%
100+ 10,37 4,58 € = 30.64%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor LC / Moški konektor ST 50/125µ Multimode OM3 2 m

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor ST
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Turkizna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaTurkizna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM3
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor ST
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER LC ST 50 125 2M OM3 AQUA Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 2 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x LC-vtič - 1x ST-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 2 m EFB Elektronik