Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x SC-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 441043
Proiz. oznaka: O7413.1 | EAN: 4049759027889
Glasfaser LWL priključni kabel [1x SC-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik
€ 11,95
11.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 10,78 1,17 € = 9.79%
10+ 10,19 1,76 € = 14.73%
25+ 9,58 2,37 € = 19.83%
50+ 8,99 2,96 € = 24.77%
100+ 8,39 3,56 € = 29.79%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor SC / Moški konektor SC 50/125µ Multimode OM3 1 m

Značilnosti

  • Moški konektor SC na Moški konektor SC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Turkizna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaTurkizna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM3
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor SC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor SC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER SC SC 50 125 1M OM3 AQUA Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x SC-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x SC-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM3 1 m EFB Elektronik