Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 2 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 440915
Proiz. oznaka: O6353.2 | EAN: 4049759027025
Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 2 m EFB Elektronik
€ 10,95
10.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja
Količinski popust
Količinski popust
Zapri
Izdelki Cena za kos * Prihranek v €
5+ 10,39 0,56 € = 5.11%
10+ 10,06 0,89 € = 8.13%
25+ 9,74 1,21 € = 11.05%
50+ 9,29 1,66 € = 15.16%


Dostava v 3 do 5 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor ST / Moški konektor SC 50/125µ Multimode OM2 2 m

Značilnosti

  • Moški konektor ST na Moški konektor SC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Oranžna

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaOranžna
Dolžina kabla (št.)2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM2
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor ST
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor SC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER ST SC 50 125 2M OM2 ORANGE Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 2 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Glasfaser LWL priključni kabel [1x ST-vtič - 1x SC-vtič] 50/125µ večnačinski OM2 2 m EFB Elektronik