Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x LC/APC 8° vtič - 1x E2000®/APC 8° vtič] 9/125µ Singlemode OS2 7.50 m EFB Elektron

Kataloška št.: 713560
Proiz. oznaka: O0389.7,5 | EAN: 4049759112523
Optični priključni kabel [1x LC/APC 8° vtič - 1x E2000®/APC 8° vtič] 9/125µ Singlemode OS2 7.50 m EFB Elektron
€ 68,99
68.99
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 11 do 13 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor LC/APC 8° / Moški konektor E2000®/APC 8° 9/125µ Singlemode OS2 7.50 m

Značilnosti

  • Moški konektor LC/APC 8° na Moški konektor E2000®/APC 8°
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Rumena

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x LC/APC 8° vtič - 1x E2000®/APC 8° vtič] 9/125µ Singlemode OS2 7.50 m EFB Elektron

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x LC/APC 8° vtič - 1x E2000®/APC 8° vtič] 9/125µ Singlemode OS2 7.50 m EFB Elektron