Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x SC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact

Kataloška št.: 788975
Proiz. oznaka: 2901832 | EAN: 4046356634830
Optični priključni kabel [1x SC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact
€ 97,99 Vaš prihranek € 9,00   € 88,99
88.99
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 6 tednih

Dostava preko Pošte Slovenija
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

FO patch cable FL SM PATCH 1,0 SC-ST

Značilnosti

  • Moški konektor SC na Moški konektor ST
  • Duplex, Simplex-Priključni kabel
  • Barva: Rumena

Opis izdelka

Assembled FO cable, break out cable, single-mode fiberglass 9/125 µm, connector: SC Duplex / B-FOC (ST), protection type: IP20, for installation in cable ducts or control cabinets, length: 1 m
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x SC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x SC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact