Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x FC/PC vtič - 1x FC/PC vtič] 9/125µ 100 m Triax

Kataloška št.: 1166203
Proiz. oznaka: TFC 100 | EAN: 5702663076716
Optični priključni kabel [1x FC/PC vtič - 1x FC/PC vtič] 9/125µ 100 m Triax
€ 135,00
135.00
DDV je vključen Stroški pošiljanja


Dostava v 5 do 7 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



Triax Optični kabel Duplex Moški konektor FC/PC / Moški konektor FC/PC 9/125µ 100 m

Značilnosti

  • Moški konektor FC/PC na Moški konektor FC/PC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Siva

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaSiva
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)100 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Model konektorjaRaven
Notranji vodnik-materialSteklena vlakna
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor FC/PC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor FC/PC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna9/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Kupci so iskali tudi:

Triax, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x FC/PC vtič - 1x FC/PC vtič] 9/125µ 100 m Triax

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x FC/PC vtič - 1x FC/PC vtič] 9/125µ 100 m Triax