Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 50/125µ Multimode OM2 1 m Phoenix Contact

Kataloška št.: 773840
Proiz. oznaka: 2989158 | EAN: 4046356354707
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 50/125µ Multimode OM2 1 m Phoenix Contact
€ 72,99
72.99
DDV je vključen Stroški pošiljanja


Dostava v 5 do 7 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

FO patch cable FL MM PATCH 1,0 LC-LC

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Oranžna

Opis izdelka

Assembled fiber optic cable, break-out cable, fiberglass multi-mode 50/125 µm, connector: LC/LC, degree of protection: IP20, for installation in cable ducts or control cabinets, length: 1 m

Tehnični podatki

BarvaOranžna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM2
Model konektorjaRaven
Notranji vodnik-materialSteklena vlakna
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor LC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
LWL KABEL MM LCLC SCHUTZ 2989158 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LC LC SCHUTZ 2989158 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LC LC SCHUTZ 2989158 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LCLC SCHUTZ 2989158 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LCLC SCHUTZ 2989158 1 ST Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

Phoenix Contact, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 50/125µ Multimode OM2 1 m Phoenix Contact

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 50/125µ Multimode OM2 1 m Phoenix Contact