Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 9/125µ Singlemode OS2 3 m EFB Elektronik

Kataloška št.: 441347
Proiz. oznaka: O0350.3 | EAN: 4049759024833
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 9/125µ Singlemode OS2 3 m EFB Elektronik
€ 14,95
14.95
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 8 do 10 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!



EFB Elektronik Optični kabel Duplex Moški konektor LC / Moški konektor LC 9/125µ Singlemode OS2 3 m

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor LC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Rumena

Opis izdelka

V nasprotju z bakrenimi kabli optični kabli delujejo tudi v najtežjih pogojih. Optični kabli ne vplivajo na elektroniko. Z nizkim dušenjem optičnih kablov je poleg tega možno premostiti dolge razdalje.

Tehnični podatki

BarvaRumena
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)3 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaSinglemode OS2
Model konektorjaRaven
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor LC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna9/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
DUP JUMPER LC LC 9 125 3M OS2 GELB Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

EFB Elektronik, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 9/125µ Singlemode OS2 3 m EFB Elektronik

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x LC vtič] 9/125µ Singlemode OS2 3 m EFB Elektronik