Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x SC vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact

Kataloška št.: 773375
Proiz. oznaka: 2989190 | EAN: 4046356354745
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x SC vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact
€ 79,99
79.99
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 8 do 10 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

FO patch cable FL SM PATCH 1,0 LC-SC

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor SC
  • Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Rumena

Opis izdelka

Assembled fiber optic cable, break-out cable, fiberglass single mode 9/125 µm, connector: LC/SC duplex, degree of protection: IP20, for installation in cable ducts or control cabinets, length: 1 m

Tehnični podatki

BarvaRumena
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)1 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaSinglemode OS1
Model konektorjaRaven
Notranji vodnik-materialSteklena vlakna
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor SC
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna9/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
LWL KABEL SM LCSC DUPLEX 2989190 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LC SC DUPLEX 2989190 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LC SC DUPLEX 2989190 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LCSC DUPLEX 2989190 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LCSC DUPLEX 2989190 1 ST Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

Phoenix Contact, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x SC vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x SC vtič] 9/125µ Singlemode OS1 1 m Phoenix Contact