Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 50/125µ Multimode OM2 2 m Phoenix Contact

Kataloška št.: 788888
Proiz. oznaka: 2989271 | EAN: 4046356354783
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 50/125µ Multimode OM2 2 m Phoenix Contact
€ 77,99
77.99
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 8 do 10 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

FO patch cable FL MM PATCH 2,0 LC-ST

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor ST
  • Simplex, Duplex-Priključni kabel
  • Barva: Oranžna

Opis izdelka

Assembled fiber optic cable, break-out cable, fiberglass multi-mode 50/125 µm, connector: LC/B-FOC (ST), degree of protection: IP20, for installation in cable ducts or control cabinets, length: 2 m

Tehnični podatki

BarvaOranžna
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaSimplex, Duplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaMultimode OM2
Model konektorjaRaven
Notranji vodnik-materialSteklena vlakna
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor ST
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna50/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
LWL KABEL MM LCB FOC ST 2989271 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LC B FOC ST 2989271 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LC B FOC ST 2989271 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LCB FOC ST 2989271 1 ST Ver. 1
LWL KABEL MM LCB FOC ST 2989271 1 ST Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

Phoenix Contact, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 50/125µ Multimode OM2 2 m Phoenix Contact

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 50/125µ Multimode OM2 2 m Phoenix Contact