Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 5 m Phoenix Contact

Kataloška št.: 788050
Proiz. oznaka: 2901828 | EAN: 4046356634151
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 5 m Phoenix Contact
€ 135,00
135.00
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 8 do 10 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

FO patch cable FL SM PATCH 5,0 LC-ST

Značilnosti

  • Moški konektor LC na Moški konektor ST
  • Duplex, Simplex-Priključni kabel
  • Barva: Rumena

Opis izdelka

Assembled FO cable, break out cable, single-mode fiberglass 9/125 µm, connector: LC / B-FOC (ST), protection type: IP20, for installation in cable ducts or control cabinets, length: 5 m

Tehnični podatki

BarvaRumena
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)5 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaDuplex, Simplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaSinglemode OS1
Model konektorjaRaven
Notranji vodnik-materialSteklena vlakna
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor LC
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor ST
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna9/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
LWL KABEL SM LCB FOC ST 2901828 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LC B FOC ST 2901828 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LC B FOC ST 2901828 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LCB FOC ST 2901828 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM LCB FOC ST 2901828 1 ST Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

Phoenix Contact, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 5 m Phoenix Contact

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x LC vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 5 m Phoenix Contact