Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Optični priključni kabel [1x ST vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 2 m Phoenix Contact

Kataloška št.: 788933
Proiz. oznaka: 2901837 | EAN: 4046356634120
Optični priključni kabel [1x ST vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 2 m Phoenix Contact
€ 105,00
105.00
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 10 do 12 dneh

Dostava preko Pošte Slovenija
Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

FO patch cable FL SM PATCH 2,0 ST-ST

Značilnosti

  • Moški konektor ST na Moški konektor ST
  • Simplex-Priključni kabel
  • Barva: Rumena

Opis izdelka

Assembled FO cable, break out cable, single-mode fiberglass 9/125 µm, connector: B-FOC (ST) / B-FOC (ST), protection type: IP20, for installation in cable ducts or control cabinets, length: 2 m

Tehnični podatki

BarvaRumena
Brez halogenaDa
Dolžina kabla (št.)2 m
Izvedba kablaPriključni kabel
Jumper - vrstaSimplex
Kabel - uporabaLWL
Kvaliteta vlaknaSinglemode OS1
Model konektorjaRaven
Notranji vodnik-materialSteklena vlakna
Oblika kablaOkrogel
Priključek - tipSteklena vlakna
Priključek AMoški konektor ST
Tip priključka B (npr. pri izhodu)Moški konektor ST
Vrsta kablaLWL Priključni kabel
Vrsta vlakna9/125µ
Vsebina1 ST
Število konektorjev B1 x
Število priključkov A1 x

Navodila

Tehnična shema/podatki
LWL KABEL SM B FOC ST B 2901837 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM B FOC ST B 2901837 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM B FOC ST B 2901837 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM B FOC ST B 2901837 1 ST Ver. 1
LWL KABEL SM B FOC ST B 2901837 1 ST Ver. 1

Kupci so iskali tudi:

Phoenix Contact, Vodniki svetlobnih valov, Omrežni kabli, Vodniki svetlobnih valov-Dodatki
Ocene izdelka Optični priključni kabel [1x ST vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 2 m Phoenix Contact

Vprašanja, komentarji

Zapri
Optični priključni kabel [1x ST vtič - 1x ST vtič] 9/125µ Singlemode OS1 2 m Phoenix Contact