Moj seznam želja
Vaš seznam želja je trenutno prazen. Prosimo dodajte izdelek na seznam želja.
Moja košarica
Vaša košarica je prazna.

Fluke Networks SFSINGLEMODESOURCE SimpliFiber Pro Singlemode Source 1310/1550nm, tester za kable, tester kablov

Kataloška št.: 1195758
Proiz. oznaka: SFSINGLEMODESOURCE | EAN: 754082063155
Fluke Networks SFSINGLEMODESOURCE SimpliFiber Pro Singlemode Source 1310/1550nm, tester za kable, tester kablov
€ 2.979,00
2979.00
DDV je vključen Stroški pošiljanja

Dostava v 3 tednih

Dostava preko Pošte Slovenija
Zahtevajte ponudbo (RFQ) >>

Kos
BREZ POŠTNINE nad 80 Eur!

SimpliFiber Pro enomodni vir 1310 / 1550nm

Značilnosti

  • Preskušanje v polovici časa
  • vključno z adapterjem SC
  • Funkcija CheckActive ™
  • FindFiber ™ identifikacija na daljavo

Opis izdelka

Funkcija hkratne hkratne hkratne dvojne valovne dolžine konča testiranje v polovici časa in shranjuje meritve obeh valovnih dolžin v en niz podatkov. Dodatne valovne dolžine 1490 in 1625 nm za razširitev uporabe izdelka za širok spekter uporabe. Funkcija CheckActive ™ oddaja zvočni signal in prikaže ikono, ko se zazna živo vlakno, kar odpravi potrebo po merjenju. Daljinska identifikacija FindFiber ™ omogoča posamezniku, da hitro identificira kabelske povezave ali poti (še posebej uporabne pri patch panelih) in odpravlja potrebo po več tehnikih na različnih koncih optičnega vezja za nastavitev barvnih kombinacij. Min / Max zmogljivost avtomatizira natančno spremljanje nihanj napetosti. Velik notranji pomnilnik omogoča stalno preverjanje in snemanje 1000 rezultatov. Programska oprema LinkWare Cable Test Management pomaga analizirati rezultate testov in izdeluje strokovna poročila o preskusih. Različne konfiguracije kompletov za vse zahteve glede ravnanja z vlakni First Line, vključno s pregledovanjem vlaken, pregledovanjem in čiščenjem - vse v enem profesionalnem in čvrstem kovčku.

Besedilo je strojno prevedeno.

Oprema

  • SimpliFiber Pro večfunkcijski svetlobni vir 850/1300. Priključek SC (kupljen posebej z možnostjo preskušanja ST in LC, ki je na voljo v navodilih za napajalni kabel hibridnega testa). Vsebuje zmožnost nabiranja FindFiberTM.

Dobava vključuje

  • Fluke Networks SFSINGLEMODESOURCE SimpliFiber Pro Singlemode Source 1310/1550nm, tester za kable, tester kablov

Tehnični podatki

  • Delovna temperatura: -10 ° C do 50 ° C
  • Temperatura skladiščenja: -20 ° C do 50 ° C
  • Delovna vlažnost: 95% (10 ° C do 35 ° C) brez kondenzacije, 75% (35 ° C do 40 ° C) brez kondenzacije, neregulirano
  • 50 ur (tipično)
  • Samodejni izklop: 10, 20, 30 ali 60 minut (lahko ga deaktivira uporabnik)
  • Opozorilo o prazni bateriji: Da, ikona za prazno baterijo
  • Velikost: (D x Š x V) 16,5 cm x 8,0 cm x 3,9 cm
  • Teža: 325 g

Dodatni tehnični podatkiDelovna temperatura: -10 ° C do 50 ° C
Temperatura skladiščenja-20 ° C do 50 ° C
Delovna vlažnost95% (10 ° C do 35 ° C) brez kondenzacije, 75% (35 ° C do 40 ° C) brez kondenzacije, neregulirano <br> 50 ur (tipično)
Samodejni izklop10, 20, 30 ali 60 minut (lahko ga deaktivira uporabnik)
Opozorilo o prazni baterijiDa, ikona za prazno baterijo
Velikost(D x Š x V) 16,5 cm x 8,0 cm x 3,9 cm
Teža325 g
Mera, dolžina32 cm
Mera, višina14 cm
Mera, širina27 cm
Teža1.1 kg
Vrsta izdelkatester optičnih vlaken

Kupci so iskali tudi:

Fluke Networks, Kabli-preizkuševalne naprave, Testerji & preizkuševalniki, Kabli-preizkuševalne naprave-Dodatki
Ocene izdelka Fluke Networks SFSINGLEMODESOURCE SimpliFiber Pro Singlemode Source 1310/1550nm, tester za kable, tester kablov

Zapri
Fluke Networks SFSINGLEMODESOURCE SimpliFiber Pro Singlemode Source 1310/1550nm, tester za kable, tester kablov