Zipper ZI-WP700TN prevesna žaga 700 mm 5.0 kW 400 V
Ean:
Koda proizvajalca:
Št. izdelka:
1/2
Zipper
1 kos - zaloga Nemčija
Podobni izdelki
Število
Obrazec za prijavo nezakonite vsebine
  • Več kot 800.000 izdelkov
  • Dostava v 3-eh dneh
  • 100% varnost nakupa