Odpornost na prah in brizganje vode po standardu IP55
Zamenljiva baterija CR2032
Tehnične specifikacije
Vrsta izdelka
Bluetooth-Tracker
Barva
bela
Teža
0.043
Električno napajanje
gumbna baterija cr 2032 (priložena)
UKCA
ni pomembno
Različice(Cene izdelkov vključujejo DDV.)
Chipolo POP Bluetooth-Tracker bela
3773342
Priporočeni izdelki
Chipolo POP Bluetooth-Tracker rumena
3773343
Chipolo POP Bluetooth-Tracker modra
3773344
Chipolo POP Bluetooth-Tracker zelena
3773345
Chipolo POP Bluetooth-Tracker črna
3773346
Chipolo POP Bluetooth-Tracker rdeča
3773360
Dokumenti in prenosi
Navodila za uporabo in varnost
Navodila za uporabo in varnost 3773342 Chipolo POP Bluetooth-Tracker bela
Opis
Chipolo POP Tracker White je sledilnik Bluetooth podjetja Chipolo za iskanje predmetov prek Apple Find My ali Google Find Hub. Sledilnik je mogoče povezati z omrežjem in je primeren za ključe, torbe, prtljago ali denarnice.
Besedilo je strojno prevedeno.
Obseg dostave
Chipolo POP sledilnik
Baterija CR2032 (vstavljena)
Sistemske zahteve
iPhone z iOS 14.5 ali novejšim ali Android 9+ s storitvami Google Play / Find Hub.
Opis
Chipolo POP Tracker White je sledilnik Bluetooth podjetja Chipolo za iskanje predmetov prek Apple Find My ali Google Find Hub. Sledilnik je mogoče povezati z omrežjem in je primeren za ključe, torbe, prtljago ali denarnice.
Besedilo je strojno prevedeno.
Obseg dostave
Chipolo POP sledilnik
Baterija CR2032 (vstavljena)
Sistemske zahteve
iPhone z iOS 14.5 ali novejšim ali Android 9+ s storitvami Google Play / Find Hub.